Wykaz kadencji
RADA GMINY JAKTORÓW kadencja 2018-2023 
Skład osobowy Rady Gminy:

  1. Byczak Mirosław - Przewodniczący
  2. Aliszewski Grzegorz - Wiceprzewodniczący
  3. Barańska Iwona - Wiceprzewodnicząca
  4. Banaszek Adam
  5. Ciacharowski Jerzy
  6. Dyra Paweł
  7. Fatalski Szymon
  8. Ficner Krystyna
  9. Jarosz Krzysztof
  10. Kapuścińska Beata
  11. Klimiuk Andrzej
  12. Owczarek Dawid
  13. Sierociński Leszek
  14. Stokowski Jan
  15. Wyderka Elżbieta


 

Opublikowane przez: Danuta Mysiorska | Data wprowadzenia: 2008-03-06 09:32:54 | Data modyfikacji: 2018-11-23 12:46:04.
 
RADA GMINY JAKTORÓW kadencja 2014-2018

Skład osobowy Rady Gminy:
  1. BYCZAK MIROSŁAW – Przewodniczący
  2. REGULSKA HANNA WŁADYSŁAWA - Z-ca Przewodniczącego
  3. IDRIAN ELŻBIETA - Z-ca Przewodniczącego
  4. ALISZEWSKI GRZEGORZ
  5. BARAŃSKA IWONA
  6. CIACHAROWSKI JERZY
  7. DRĄZIKOWSKI SYLWESTER
  8. JAROSZ KRZYSZTOF
  9. KLIMIUK ANDRZEJ STANISŁAW
  10. KAPUŚCIŃSKA BEATA
  11. FICNER KRYSTYNA
  12. PERYT LESZEK KAROL
  13. STOKOWSKI JAN
  14. SZYMON FATALSKI
  15. ŚWIDERSKI WIESŁAW JAN
 

Opublikowane przez: Danuta Mysiorska | Data wprowadzenia: 2018-11-23 12:27:49 | Data modyfikacji: 2018-11-23 12:29:15.
 
RADA GMINY JAKTORÓW kadencja 2010-2014
Skład osobowy Rady Gminy:

  1. BYCZAK MIROSŁAW - Przewodniczący
  2. REGULSKA HANNA WŁADYSŁAWA - Z-ca Przewodniczącego
  3. ŚWIERŻEWSKI ANTONI Z-ca Przewodniczącego
  4. ALISZEWSKI GRZEGORZ
  5. CIACHAROWSKI JERZY
  6. DRĄZIKOWSKI SYLWESTER
  7. IDRIAN ELŻBIETA
  8. KLIMIUK ANDRZEJ STANISŁAW
  9. KUREK ROBERT
  10. ORLIŃSKI IRENEUSZ
  11. PERYT LESZEK KAROL
  12. ROSA DANIEL
  13. STOKOWSKI JAN
  14. SZWED RAFAŁ
  15. ŚWIDERSKI WIESŁAW JAN

 

Opublikowane przez: Mariusz Peryt | Data wprowadzenia: 2014-12-12 09:13:51 | Data modyfikacji: 2014-12-12 09:17:11.
RADA GMINY JAKTORÓW kadencja 2006-2010 

Skład osobowy Rady Gminy:

  1. Byczak Mirosław - Przewodniczący
  2. Lonca Krzysztof - Z-ca Przewodniczącego
  3. Zagrajek Grzegorz - Z-ca Przewodniczącego
  4. Aliszewski Grzegorz
  5. Ciacharowski Jerzy
  6. Drązikowski Sylwester
  7. Idrian Elżbieta
  8. Klimiuk Andrzej Stanisław
  9. Orliński Ireneusz
  10. Peryt Leszek Karol
  11. Regulska Hanna Władysława
  12. Stokowski Jan
  13. Szumacher Dariusz Mieczysław
  14. Szwed Rafał
  15. Świderski Wiesław Jan
 

Opublikowane przez: Mariusz Peryt | Data wprowadzenia: 2010-12-06 11:01:40 | Data modyfikacji: 2010-12-06 11:02:42.
RADA GMINY JAKTORÓW kadencja 2002-2006 

Skład osobowy Rady Gminy:

  1. Byczak Mirosław - Przewodniczący
  2. Firlej Teresa - Z-ca Przewodniczącego
  3. Lonca Krzysztof - Z-ca Przewodniczącego
  4. Idrian Elżbieta - mandat wygasł 13.02.2006r.
  5. Jarosz Krzysztof
  6. Klimiuk Andrzej
  7. Kucner Mieczysława - mandat wygasł 13.02.2006r.
  8. Maj Edward
  9. Modrzejewski Witold
  10. Orliński Ireneusz
  11. Pawłowska Elżbieta
  12. Peryt Leszek
  13. Stokowski Jan
  14. Szlaga Jadwiga
  15. Szwed Rafał
 

Opublikowane przez: Mariusz Peryt | Data wprowadzenia: 2008-08-07 13:47:43 | Data modyfikacji: 2010-12-06 12:11:36.
Data wprowadzenia: 2008-08-07 13:47:43
Data modyfikacji: 2010-12-06 12:11:36
Opublikowane przez: Mariusz Peryt
 
Dodatkowe Informacje:
Adres:
Urząd Gminy
ul. Warszawska 33
96-313 Jaktorów
Kierownik Jednostki
inż. Maciej Śliwerski
Kontakt:
Tel: (+48 46) 855-21-88
Fax: (+48 46) 856-40-26
e-mail: gmina@jaktorow.pl